- Nieuw
- Er wordt momenteel een nieuwe voorraad aangemaakt


Referentie: PROVITE500
PROVIT-E 500gr
Samenstelling: Druivensuiker, Calciumcarbonaat
Fysiologische en nutritionele toevoegingsstof per kg:
Vitamine E 50.000 mg, Selenium (natriumseleniet) 50 mg.
Provit-E helpt om de fokvogels "op gang" te brengen, het bevordert de vruchtbaarheid. De positieve effecten op de spieren en de bescherming tegen cellulaire oxidatie zijn ook bekend. In geval van vetophoping werken vitamine E en selenium nauw samen.
Voedingssupplement voor siervogels.
Gebruik: 3 weken voor het paren 1g (1 maatlepeltje) per 100 g eiervoer of in 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.
PROVIT-E 500gr
Samenstelling: Druivensuiker, calciumcarbonaat
Fysiologische en nutritionele toevoegingsstof per kg:
Vitamine E 50.000 mg, Selenium (natriumseleniet) 50 mg.
Provit-E helpt om de kweekvogels "op gang" te brengen, het bevordert de vruchtbaarheid. De positieve effecten op de spieren en de bescherming tegen celoxidatie zijn ook bekend. Bij vetophoping werken vitamine E en selenium nauw samen.
Voedingssupplement voor siervogels.
Gebruik: 3 weken voor het paren 1g (1 maatschepje) per 100 g eivoer of in 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.
Dit voedingssupplement moet worden geïntegreerd tot een maximale dosis van 1% per dag vanwege het hoge seleniumgehalte van dit volledige voer. Bij toepassing in drinkwater moet de aangegeven dosering strikt worden nageleefd.
Antibacterieel, antiviraal, fungicide, anti-coccidiose, het bevordert de spijsvertering en zuivert de luchtwegen, zuivert het bloed, enz.
Deze blend heeft zich al bewezen met fantastische resultaten. Een tiental fokkers testte het product voordat het in de verkoop ging.
De eerste bevindingen waren als volgt: veel donsveren, superuitwerpselen, wittere neuzen, duiven zijn zacht als zijde en lopen goed. Alle testers zijn zonder uitzondering zeer tevreden.
Vega is het meest complete en uitgebalanceerde vitaminecomplex op de markt. Het bevat maar liefst 10 vitaminen, 15 aminozuren, 5 elektrolyten, 3 sporenelementen en 4 organische zuren die 37 verschillende elementen maken! Deze elementen zijn meestal hoog gedoseerd en door het regelmatig te geven, voorkomt u een tekort aan uw vogels. Dit is het ideale complex omdat het veel vitamine B (koolhydraten), aminozuren (spieren) en zelfs elektrolyten bevat om uitdroging te voorkomen.
Megabactol vogel bevat natuurlijke tonic en fasen bevoegdheden essentiële oliën: olie knoflook voor haar zuiverende en antiseptische optreden.
Fokpromotie, tentoonstelling/competitie, extra energie.
Biergist. Een 100% natuurlijk product, rijk aan aminozuren en B-vitamines
De grondstof komt alleen van brouwerijen. Het wordt zorgvuldig gedroogd en bereid zonder tussenkomst van een chemisch middel.
Het houdt absoluut intact alle kwaliteiten van zijn natuurlijke samenstellende elementen.
Het is een 100% natuurlijk product rijk aan aminozuren, vitaminen en organische mineralen die volledig worden geassimileerd door het lichaam van de duif.
Het heeft een bewezen zeer gunstig effect op de vruchtbaarheid van broedparen en op de vitaliteit van jonge duiven.
VIDABIRD Ornizine "Tegen de punt": de effectieve oplossing om de punt bij kanarievogels en vinken te voorkomen en bestrijden.
VIDABIRD Ornizìn "Tegen de punt" is een innovatieve en krachtige formule, speciaal ontwikkeld om een van de meest gevreesde aandoeningen bij kanarie- en trekvogelkwekers te voorkomen en te behandelen: de zwarte punt. Deze vaak dodelijke ziekte treft jonge vogels en kan hun gezondheid en overleving ernstig in gevaar brengen. Dankzij VIDABIRD kunt u nu effectief tegen deze bedreiging strijden en zorgen voor een gezonde en krachtige groei van uw jonge vogels.
Volledig diervoeder te gebruiken tijdens de broedperiode van alle zaadetende vogels.
KRUIDENMIX met antimicrobiële werking. Vermindert de incidentie van infecties en sterfte van jongen op het nest. Het voorkomt schade aan de darmvilli door ziekteverwekkers en verbetert de opname van voedingsstoffen door de darm.
Toegevoegd aan de paté vermindert dit het niveau van intestinale pathogenen zoals: E. Coli, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Pseudomas, Salmonella, Bacillus subtilis, enz. Verbetert de smakelijkheid en verteerbaarheid
Klebsiella, Staphylococcus aureus, Pseudomas, Salmonella, Bacillus subtilis, enz. Het verbetert de smakelijkheid en verteerbaarheid van voer, optimaliseert de groei, verbetert de eiproductie en het uitkomen.
Geef Tonivit tijdens periodes van weinig licht.
Tonivit bevat de vitamines A en D. Deze vitamines zijn belangrijk voor de vorming van het skelet en vitamine C voor de weerstand van jonge vogels tegen infecties.
Gebruiksaanwijzing:
1 theelepel (5 ml) per 0,5 liter water of per 250 g voer, 2 x per week.
Tijdens de voortplanting: 2 tot 3 dagen per week.
Nooit tijdens de rui!
Bijenpollen is een compleet voedsel omdat het eiwitten, vitamines, vetten, de 8 essentiële aminozuren, enzymen, antioxidanten, vezels, koolhydraten, fosfor, magnesium, kalium, mangaan, silicium, koper, ijzer, zink, natrium, chroom, calcium bevat. , die allemaal onmiddellijk door het lichaam kunnen worden geassimileerd.
Het is daarom gemakkelijk te begrijpen waarom bijenpollen als een "natuurlijk antibioticum" worden beschouwd: het bestrijdt vitaminetekorten, versterkt het immuunsysteem, heeft antioxiderende eigenschappen en bestrijdt vrije radicalen, stimuleert het metabolisme, is gunstig voor de darmflora.
PROVIT-E 250gr
Samenstelling: Druivensuiker, calciumcarbonaat
Fysiologische en nutritionele aanvullende stoffen per kg:
Vitamine E 50.000 mg, Selenium (natriumseleniet) 50 mg.
Provit-E helpt om de kweekvogels "op gang te brengen" en bevordert de vruchtbaarheid. De positieve effecten op de spieren en de bescherming tegen cellulaire oxidatie zijn ook bekend. Bij vetophoping werken vitamine E en selenium nauw samen.
Voedingssupplement voor siervogels.
Gebruik: 3 weken voor het paren 1g (1 maatschepje) per 100 g eivoer of in 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.
PRO UITVOEREN is een complexe mix van planten, klei, gist, etherische oliën en probiotica. Het verbetert de weerstand aanzienlijk en versterkt de immuniteit. Het zal bijdragen aan een goede darmflora en een perfect verenkleed. Het wordt ook sterk aanbevolen na een antibioticakuur. Het kan worden gegeven tijdens de broedperiode en bij het spenen van jongen.
PROVIT-E 500gr
Samenstelling: Druivensuiker, Calciumcarbonaat
Fysiologische en nutritionele toevoegingsstof per kg:
Vitamine E 50.000 mg, Selenium (natriumseleniet) 50 mg.
Provit-E helpt om de fokvogels "op gang" te brengen, het bevordert de vruchtbaarheid. De positieve effecten op de spieren en de bescherming tegen cellulaire oxidatie zijn ook bekend. In geval van vetophoping werken vitamine E en selenium nauw samen.
Voedingssupplement voor siervogels.
Gebruik: 3 weken voor het paren 1g (1 maatlepeltje) per 100 g eiervoer of in 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.