

Referentie: ART388
Bruine kooibodem
Absorbeert vocht, creëert geen stof en is milieuvriendelijk.
Alle grondstoffen worden bij zeer hoge temperaturen gesteriliseerd.
Een zeer voordelige prijs, ideaal voor grote kooien en volières.
SPIRULINE 250g - Easyyem
Het geslacht spirulina wordt vaak geassocieerd met blauwgroene algen, die rijk zijn aan cyanobacteriën eiwitten en lijken op zeer donker groene algen.
Ze worden niet alleen door dieren maar ook door mensen geconsumeerd. Spirulina poeder bevat veel essentiële aminozuren, is rijk aan chlorofyl en natuurlijke bètacaroteen en mineralen (mineralen en sporenelementen) en er zijn andere secundaire plantaardige stoffen.
Daarom worden positieve effecten op het immuunsysteem en de immuniteitsstatus verwacht, wat vooral belangrijk is voor jonge dieren.
Een prachtige kaart met 12 splitringen en een kleine spatel om de ring rond de poot te plaatsen.
Ringen kunnen worden verwijderd of gesneden.
Schone, geslepen klauwen.
Bec in perfecte staat.
Biedt extra grip.
Gemakkelijk om over de baars van uw vogels te glijden.
Neem uw papegaai overal veilig mee naartoe met het AVIATOR papegaaientuig. Eenvoudig op te zetten, dit harnas is uit één stuk ontworpen en past zich aan het dier aan.
Uitgerust met zijn elastische riem, kan uw vogel genieten van semi-vrijheid en binnen een bepaalde omtrek vliegen. Je zult in staat zijn om de controle te houden om te voorkomen dat het ontsnapt.
Dit harnas is verkrijgbaar in verschillende maten. Je moet het kiezen op basis van het gewicht van je vogel, AVIATOR is instelbaar en verkrijgbaar in kleur. Het is geschikt voor alle maten papegaaien en grote parkieten, van valkparkiet tot ara.
Het Medium-model is geschikt voor vogels met een gewicht van 425 g tot 600 g. (Eclectus, petis aras (Severe, Maracana), amazones (Oratrix, gele nek), kaketoe alba, grijs Gabon).
Compleet voer voor alle insecteneters
Compleet voedsel uitgebalanceerd met veel dierlijke eiwitten en minimaal 50% insecten.
Hoge voedingswaarde en zeer goede assimilatie.
Heeft een hoog gehalte aan dierlijke eiwitten en vormt daarom een ideale aanvulling voor inheemse en exotische vogels en voor alle grote parkieten en papegaaien.
Is ideaal voor het houden en fokken van kwartels, patrijzen en waadvogels.
Hartenmix 500g
Voskes Hartenmix zijn heerlijke hondensnacks, zacht, in de vorm van een hart en in een mix van verschillende smaken. Deze snack zonder toegevoegde suikers is perfect tijdens de training, maar ook geschikt om honden te belonen voor hun goede gedrag of gewoon als een smakelijke traktatie tussen de maaltijden door.
Gocce PRO 30 morbide parels vervangen gekiemde zaden. Ze zijn alleen samengesteld uit natuurlijke componenten en zijn zeer rijk aan vitamines en eiwitten. Parels worden behandeld zodat er geen bacteriën of pathologieën zijn. Door morbide parels te gebruiken vermijd je het risico op ziektes veroorzaakt door ontkieming.
De Gocce Pro 30 bestaat voor 30% uit eiwitten.
Geschikt voor het handmatig voeren van kleine granivore psittacines (geslachten Melopsittacus, Nymphicus, Agapornis, Neophema, Eolophus, enz.) die in de natuur voornamelijk magere zaden consumeren.
Het is een groeivoer, geformuleerd om 100% van het dieet van de papegaai uit te maken, dat moet worden gebruikt vanaf het verschijnen van de stekels tot de volwassenheid. Bij valkparkieten wordt het bijvoorbeeld al in de 2e levensweek gebruikt.
Het wordt aanbevolen om babyvoeding te bereiden met warm water en een concentratie vaste stoffen van ongeveer 25%. Het wordt aanbevolen om het kuiken toe te dienen met behulp van een flexibele katheter.
Verchroomde traliescheiding compatibel met opvouwbare fokkooien van 90 cm en 120 cm. (ART420, ART421, ART400, ART401, ART402, ART402).
Zadenmix voor kuikens.
Animalis kuikenmix is een graanmix van hoge kwaliteit. Het is speciaal ontworpen voor de goede groei van kuikens.
Deze melange is gemaakt met een verscheidenheid aan granen, zaden en fijngemalen maïs en is verrijkt met erwten en zonnebloempitten.
Onderhoudsvoer voor frugivore, turdid en gaaiduiven.
Wetenschappelijk verantwoorde samenstelling met alle voedingsstoffen die uw vogels nodig hebben. Volledig consumeerbaar, geen voedselverlies.
Vrucht. Bevat Florastimul®: ondersteunt de darmflora en beschermt tegen darmaandoeningen.
Een veel voorkomend probleem bij frugivore en insectenetende vogels is een ophoping van ijzer in de lever; daarom heeft NutriBird F16 een extreem laag ijzergehalte (max. 85 ppm).
Gebruiksaanwijzing:
Aanbevolen door dierenartsen en wereldwijd gebruikt door ornithologische parken en kampioen fokkers.
De Cip 28 / Cip 40 broedmachines, de instapmodellen van de "Nieuwe Generatie" lijn van Fiem, kenmerken zich ondanks hun compacte afmetingen door robuuste materialen en uitstekende prestaties. Dankzij deze eigenschappen hebben deze modellen grote populariteit verworven op de nationale en internationale markten.
Exclusieve kenmerken:
Automatische eierdraaier. Het professionele rooster met verstelbare inzetstukken maakt het mogelijk om eieren van verschillende groottes te incuberen, dankzij verstelbare en verwijderbare segmenten.
Temperatuurcontrole
Transparante deur
Ventilatie en elektronische regeling
Bevochtiging: Het model Cip 28 is uitgerust met bakjes om tijdens het incuberen en uitbroeden een adequaat vochtigheidsniveau te behouden.