

Referentie: 006597
Deze hoogwaardige blend is speciaal voor putters ontworpen door de Belgische fokker Freddy De Waegeneer.
Alle zaden die in dit mengsel aanwezig zijn, worden gewaardeerd door putters. Door dit mengsel aan uw vogels te geven, voorkomt u verspilling.
Deze hoogwaardige blend is speciaal voor putters ontworpen door de Belgische fokker Freddy De Waegeneer.
Alle zaden die in dit mengsel aanwezig zijn, worden gewaardeerd door putters. Door dit mengsel aan uw vogels te geven, voorkomt u verspilling.
Nieuwe compositie. (Deli Nature en Freddy De Waegeneer partnership).
Witte Perilla, Hennep, Sesam, Kanariezaad, Kruidenzaden, Mariadistel, vlas, niger, piccolo zwarte zonnebloem.
Zadenmix, Kruiden & Vogel Mix:
Ik heb deze unieke melange bedacht omdat veel mixen zaden bevatten die overbodig zijn, maar ook een nadelig effect hebben op de gezondheid van distelvinken. Veel mixen bevatten zaden, ook voor de prijs-kwaliteitverhouding, wat niet goed is voor distelvinken. Op deze manier krijg je een goedkopere mix, maar totaal niet in verhouding tot de gezondheid van je vogel. Neem bijvoorbeeld goedkoop koolzaad, dat bij distelvinken juist leverproblemen veroorzaakt! Of het zwarte zaad, een oliezaad dat vogels graag eten, maar totaal ongeschikt is vanwege het hoge vetgehalte, wat problemen oplevert voor distelvinken.
Zaadmengsels gekenmerkt door een hoge kieming., De enige echte en onbetwistbare methodologie om eiwitten, zeer hoge voedingswaarde en zeer hoge concentraties sporenelementen en natuurlijke vitamines te leveren.
De beste conditie is een mengsel van zaden dat wordt gebruikt om een mengsel met weinig variëteit aan te vullen. Door dit rijke en uitgebalanceerde mengsel te gebruiken, herwint de vogel zijn natuurlijke vaardigheden. De beste conditie is vergelijkbaar met wilde zaden. Dit voer is geschikt voor kanaries, kleine parkieten en vinken.
Frutti Pâtée Versterkende Voedingssupplement - 250gr - NutriBird
Kant-en-klare versterkende pâtée voor alle soorten siervogels
Bevat alle benodigde elementen voor jonge en volwassen siervogels tijdens de voortplanting, groei en rui.
Bevochtigd met 100% natuurlijke honing.
Met stukjes fruit.
Bevat een supplement van lysine en methionine voor optimale groei en ontwikkeling van de veren.
Mix van grote zaden, ideaal voor grote soorten inboorlingen zoals bouvreuils, greens, breaks kernen, ...
Ook geschikt voor parkieten.
Gemengd gevarieerd met azuki bonen, vesces, linzen, zonnebloemen piccolo nero, ...
Hoog kiemvermogen - licht verteerbaar en hoge voedingswaarde.
Zaden mengen om te ontkiemen.
Een unieke mix van maar liefst 41 verschillende zaden. Al deze zaden ontkiemen samen in minimaal 24 uur met de juiste behandeling. Deze zaden zijn speciaal gesorteerd wat door het ontkiemingsproces zorgt voor extra vitamines, eiwitten en licht verteerbare vezels, wat erg belangrijk is voor jonge vogels omdat het gekiemde zaad gemakkelijker te verteren is. Het toevoegen van zaden aan je eieren is een enorme verrijking voor vogels en hun jongen. Gekiemde zaden versterken ook het immuunsysteem.
Foniopaddy Seed is een natuurlijk graszaad geteeld op onze plantages in Oeganda. Wetenschappelijk onderzoek heeft aangetoond dat Foniopaddy een gunstig effect heeft op coccidiose.
Compleet voer voor het fokken van kuikens. De perfecte balans van de verschillende componenten zorgt voor een homogene groei van de kuikens, zonder eiwit- en mineralentekorten. Het moet worden toegediend tijdens de fok- en speenperiode van de kuikens.
Unikofeed STARTER moet worden bereid door 2/3 water toe te voegen en laat in ongeveer 15/20 minuten opzwellen, schaal het product voordat het aan de verschillende paren wordt toegediend. Eenmaal verzacht, moet het product dagelijks worden vervangen.
Na opening bewaren op een koele, droge plaats.
Kleurt niet.
Natuurlijke bron van calcium.
Bevat nuttige algen.
Ideale activiteit voor vogels.
Helpt zaden te verteren.
Speciaal uitgebalanceerde mix voor alle soorten appelvinken (Coccothraustes coccothraustes)
Samenstelling: Distelzaad, kanariezaad, klein zonnebloemzaad, mariadistel, boekweit, gepelde haver, wilde zaden, lijnzaad, nigerzaad, paddy rijst, lichte en bruine perilla, rozenbottelzaden, meloenzaden, gedroogde lijsterbessen, gedroogde meidoornbessen, aroniabessen, pijnboompitten, mungbonen, gedroogde jeneverbesbessen
Professionele mix die het referentiepunt vertegenwoordigt, op het gebied van het kweken van elegante putters, rijk, aan zeer verteerbare zaden zoals Perilla, Quinoa en Chia, in een bijzonder royale mix door de variëteit en kwaliteit van de zaden.
Zadenmix speciaal ontwikkeld voor distelvinken majoor.
Compositie:
Witlof, kanariegras, witte sla, witte perilla, graszaden, sesam, hennep, blond vlas, bruine perilla, basilicum, zonnebloem, chrysant, venkel.
Natuurlijke bron van calcium.
Bevat nuttige algen.
Ideale activiteit voor vogels.
Helpt zaden te verteren.
Deze hoogwaardige blend is speciaal voor putters ontworpen door de Belgische fokker Freddy De Waegeneer.
Alle zaden die in dit mengsel aanwezig zijn, worden gewaardeerd door putters. Door dit mengsel aan uw vogels te geven, voorkomt u verspilling.