

Referentie: HPB009AM
Perfect om calciumtekorten te voorkomen.
Zorgt voor een goede eierschaalvorming.
Perfect om calciumtekorten te voorkomen.
Zorgt voor een goede eierschaalvorming.
COMPOSITIE:
Calciumcarbonaat uit kalkhoudend zeegesteente, monocalciumfosfaat, natriumchloride,
Magnesiumoxide, ondersteuning van planten, natuurlijke aroma's.
ANALYTISCHE INHOUD: Calcium 32%, Fosfor 2,50%, Natrium 2%, Magnesium 0,80%.
VITAMINEN EN MINERALEN: Vit D3 (E671) Micro-ingekapseld 40000 mg, Betaïne 3700 mg, IJzer (E1)
ijzercarbonaat mg 8000, koper (E4) kopersulfaat pentahydratomg 100, zink (E6) zinkoxide
850 mg, mangaan (E5) mangaanoxide 1250 mg, kobalt* (E3) kobaltcarbonaatmonohydraat
1,2 mg, jodium (E2) kaliumjodide 26 mg, calciumpropionaat (E282) 15000 mg,
3-fytase (CE3.1.3.8 nr. CE28/1632) PPU 4000. * Cobagran beschermde sporenelementen en microgranulaat.
Het bevat ook Onitox Plus, een natuurlijke bron van fosfatidylcholine.
DOSERING: Meng grondig door het voedsel met een snelheid van 15 g tot 20 g per kg of laat het met rust.
Het hele jaar door beschikbaar.
Natuurlijke bron van calcium.
Bevordert de vertering van zaden en granen.
Ideale bezetting voor uw huisdieren.
Een belangrijke aanvulling op de dagelijkse voeding.
Vloeibare calcium van zeer hoge kwaliteit.
Kan worden gemengd met water of over het voedsel.
Dosering: 15ml per liter of 30ml per kilo zaden of voer.
Natural Electrolit is een mengsel van elektrolyten en glucose om snel te herstellen na een wedstrijd.
Het is erg belangrijk om Natural Electrolit te geven aan duiven die terugkeren van een wedstrijd.
De hoogte van het metabolisme en de aanzienlijke inspanning van de duif tijdens de vlucht produceren veel afval. De verwijdering van ureum, urine- en fosforzuur, melkzuur en koolzuur leidt voornamelijk tot de consumptie van natriumionen. De verwijdering is dus afhankelijk van de hoeveelheid van deze ionen die beschikbaar zijn voor de duif. Diefstal leidt ook tot aanzienlijk waterverlies. Om al deze redenen is het belangrijk om Natural Electrolit te geven aan duiven die terugkeren van een wedstrijd.
Multivitaminepreparaat voor alle vogelsoorten
NEKTON-S bevat alle essentiële vitamines, aminozuren, mineralen en sporenelementen. Een vitaminetekort (genoemd hypovitaminose) is moeilijk te detecteren bij vogels, maar kan, als het langdurig aanhoudt, leiden tot ernstige aandoeningen die voortijdige sterfte van het dier kunnen veroorzaken. Ongeveer 90% van alle ziekten bij vogels worden veroorzaakt door een ontoereikende voeding.
Niet in de koelkast bewaren!
Helpt bij het verteren van zaden.
Natuurlijke bron van calcium.
Ideale activiteit voor vogels.
Een belangrijke aanvulling op de dagelijkse voeding.
Natuurlijke bron van calcium.
Bevat nuttige algen.
Ideale activiteit voor vogels.
Helpt zaden te verteren.
Zeer effectief mineraal samengesteld voor amfibieën, reptielen en volièrevogels.
NEKTON-MSA is een hoogwaardige mineralenmengsel aangevuld met vitamine D3, macro/micro-elementen en aminozuren.
NEKTON-MSA ondersteunt en voedt de stofwisseling en botten, voorkomt rachitis, activeert mineraalomzetting en helpt schade door calciumtekort te compenseren.
NEKTON-MSA dekt de toenemende behoefte aan mineralen in de fokkerij, beschermt tegen malabsorptie, verhoogt de afweer tegen infecties en voorkomt breekbare eieren bij vogels.
Broccoli heeft een hoge voedingswaarde voor zijn hoge vitamine-, mineralen- en eiwitgehalte.
Oropharma Oro-Digest is een darmconditioner. Dit product voorkomt de aanhechting van pathogene bacteriën in de darm, verbetert de consistentie van de uitwerpselen, bevordert de hygiëne in de nesten en voorkomt dat de kleine veren van de cloaca aan elkaar plakken. In het spijsverteringskanaal van vogels bevinden zich bacteriën die essentieel zijn voor een goede spijsvertering. Deze goede bacteriën overheersen bij gezonde vogels. Als de pathogene bacteriën overheersen, dan zal de vogel vloeibare uitwerpselen hebben, wat leidt tot een aanzienlijk verlies van water en elektrolyten. Toediening van antibiotica zal zowel de goede als de slechte bacteriën elimineren.
Nekton MSA 400g
Zeer effectief mineraal samengesteld voor amfibieën, reptielen en gezelschapsvogels
NEKTON-MSA is een hoogwaardige mineralenmengeling verrijkt met vitamine D3, hoofd/spoorelementen en aminozuren.
NEKTON-MSA ondersteunt en voedt de stofwisseling en botten, voorkomt rachitis, activeert mineraalomzetting en helpt schade door calciumtekort te compenseren.
NEKTON-MSA dekt de groeiende behoefte aan mineralen in fokkerijen, beschermt tegen malabsorptie, verhoogt de afweer tegen infecties en voorkomt broze eieren bij vogels.
Helpt zaden te verteren.
Natuurlijke bron van calcium.
Ideale activiteit voor pluimvee, vogels en duiven.
Een belangrijke aanvulling op de dagelijkse voeding.
Perfect om calciumtekorten te voorkomen.
Zorgt voor een goede eierschaalvorming.