- Nieuw
- Er wordt momenteel een nieuwe voorraad aangemaakt



Referentie: 105103725
Natural Maxi Sport 3M Cribs
Een sportieve mix voor lange afstanden, met maïs cribs en oranje.
Hoge koolhydraatgehalte.
Optimale verhouding van koolhydraten, vetten en eiwitten.
3 M = 3 soorten maïs.
Natural Maxi Sport 3M Cribs
Een sportieve mix voor lange afstanden, met mais cribs en oranje.
Hoge koolhydraatgehalte.
Optimale verhouding van koolhydraten, vetten en eiwitten.
3 M = 3 soorten mais.
Samenstelling:
Popcornmais 25%.
Dari 10%.
Groene erwten 10%.
Tarwe 10%.
Cardi 10%.
Milo 8%.
Gele erwten 5%.
Gespikkelde erwten 4,5%.
Bruine erwten 4,5%.
Oranje mais 3,5%.
Bordeaux mais 3,5%.
Vicia 1,5%.
Lijnzaad 1%.
Mariadistel 0,5%.
Gepelde haver 0,5%.
Hennep 0,5%.
Koolzaad 0,5%.
Linzen 0,5%.
Gele gierst 0,5%.
Kanariezaad 0,5%.
Analytische bestanddelen:
Ruwe eiwitten 13,10%.
Ruwe vetten 5,40%.
Ruwe as 2,00%.
Ruwe vezels 6,40%.
Koolhydraten 60,00%.
Gerry Plus 20kg
Volledig sportmengsel, arm aan eiwitten
Volledig voer voor duiven verrijkt met de speciale sportkorrel Immunity Concept⁺. Op de uitgebreide markt van duivenvoer wordt Gerry Plus I.C.⁺, net als zijn voorganger, beschouwd als het eiwitarme mengsel dat de toon aangeeft. Ideaal zowel voor jonge duiven als voor volwassen duiven. De toegevoegde geëxtrudeerde korrels van Plus I.C.⁺ zorgen voor een betere vertering en bieden een extra hoeveelheid vitaminen en aminozuren, die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen en het broedseizoen. Het is veel meer dan een klassiek duivenmengsel, dat alleen aan de eiwit- en vetbehoeften van de duif voldoet. Dit mengsel maakt namelijk het verschil tussen een duif en een topduif.
Mix voor duiven "Sport Mariano 107" 25kg.
Sportmix voor duiven met rode maïs.
Volledig voer voor duiven verrijkt met de speciale sportkorrel Immunity Concept⁺ en de zo bijzondere zwarte maïs. De zwarte maïs in dit gevarieerde sportmengsel is extreem rijk aan antioxidanten die de spiercellen beschermen tijdens de vlucht. Dit verhoogt het uithoudingsvermogen van de duif. Plus I.C.⁺ Black Label Champion is een gevarieerd sportmengsel voor de langere afstanden. De toegevoegde geëxtrudeerde sportkorrels Plus I.C.⁺ zorgen voor een betere vertering en bieden een extra hoeveelheid vitamines en aminozuren die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen. Het is veel meer dan een klassiek sportmengsel dat alleen aan de eiwit- en vetbehoeften van de duif voldoet. Dit mengsel maakt namelijk het verschil tussen een duif en een topduif.
Gevarieerde sportmix, met rode maïs voor weduwnaars.
Ideale zadenmix voor de wedstrijdperiode.
Mix van gevarieerde sport die gewaardeerd wordt door postduiven.
Gecombineerd met Energy Corn I.C.+ voor een ideaal vetgehalte.
Sport extra subliem 25kg + 2,5kg Gratis - Promo
Gevarieerde sportmix, met rode maïs voor de weduwnaars.
Ideale zadenmix voor de competitieperiode.
Gevarieerde sportmix die wordt gewaardeerd door de postduiven.
Gecombineerd met Energy Corn I.C. voor een ideale vetgehalte.
AIDI Mix 3
Het is een bijzonder energierijke mix die onze atleten van de nodige brandstof voorziet dankzij het hoge en gevarieerde aanbod van verschillende vetzuren.
Deze vetzuren voorzien AIDI Mix 3 niet alleen van de nodige vetreserves voor de vlucht, maar zijn ook bijzonder geschikt voor een zeer snel herstel bij thuiskomst. Afhankelijk van het aantal verwachte vlieguren, kan er 1 tot 3 dagen voor de inkorving gebruikt worden.
Superstar Plus Black Label 20 kg
Volledig sportmengsel, met zwarte maïs; voor weduwschap
Volledig voer voor duiven verrijkt met de speciale Immunity Concept⁺ sportkorrel en de bijzondere zwarte maïs. De zwarte maïs in dit gevarieerde sportmengsel is extreem rijk aan antioxidanten die de spiercellen tijdens de vlucht beschermen. Dit verhoogt het uithoudingsvermogen van de duif. Plus I.C.⁺ Black Label Superstar is een sportmengsel met 5 verschillende soorten maïs speciaal voor korte afstandsvluchten. De toegevoegde geëxtrudeerde sportkorrels Plus I.C.⁺ zorgen voor een betere vertering en bieden een aanvulling van vitamines en aminozuren die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen.
Goed verteerbare maar toch bijzonder energierijke sportmix, ideaal voor vluchten < 400 km.
Paddy-dari-cardi principe, aangevuld met 4 verschillende soorten maïs, zaden en granen rijk aan vet.
Perfecte eiwitbalans (erwtenvrij), voorkomt een terugval na zo'n 7 vluchten.
Tijdens wekelijkse vluchten van minder dan 150 km, op de dag van terugkeer en de volgende dag, 50% SPORT LIGHT en 50% PREMIUM HI-DIGEST ENERGY/PREMIUM.
Dynamik premium Power 20kg + 2 kg Gratis - N°184
Een sportieve mix voor de tweede helft van de week die uw duiven helpt de nodige energie te ontwikkelen. Bij het samenstellen van deze mix hebben de specialisten naar de ideale balans tussen eiwitten, vetten en perfect assimileerbare aminozuren gezocht.
Aanbevolen voor:
Wedstrijden.
Fond.
Halve fond.
Mix Kweek en standaardsport nummer 19 voor duiven - Vanrobaeys
Ideaal voor wedstrijden en fokkerij.
Dit energierijke voer, rijk aan 100% mineralen en natuurlijke grit, bevat alles wat een duif nodig heeft in combinatie met het graanvoer Vanrobaeys. Met de Vanrobaeys Super Grit Mix geef je je duiven meer vitaliteit en energie. Dit mineraalvoer is absoluut noodzakelijk in het duivenhok en is bovendien een lekkernij voor je duiven.
EEN HOOGENERGETISCH MENGSEL VOOR HET SPORTSEIZOEN
Geeft duiven extra energie tijdens de voorbereiding op lange vluchten.
Met zijn kleine granen en zaden rijk aan vetten.
De gepelde zonnebloempitten in dit mengsel (20%), zeer rijk aan vetten, zorgen ervoor dat de duiven goed blijven eten.
Sport Exclusif 20kg - Nummer 39 - Vanrobaeys
Energie en vetten in een zak met mengsel. Het is nu mogelijk met onze "SPORT EXCLUSIEF". Milo-mais, wikke, sojabonen en zonnebloempitten... Jarenlang had geen enkele duivenmelker ervan gehoord. Niemand kende het, niemand wist het. Naast andere dingen vindt u in deze mengsels vetstoffen. Jarenlang werden de duivenmelkers niet op de hoogte gehouden. Voeding was voeding, "eenvoudig"! Wat is de trend de laatste jaren? In alle reportages kunt u lezen dat de duivenmelkers die uitzonderlijke resultaten behalen, op zoek zijn naar ideale zaden.
Sport premium Power 20kg - N°187
Een moderne sportmix, dankzij de perfecte balans tussen vetten en suikers. Vanwege de hoge kwaliteit van de verschillende soorten maïs en oliehoudende zaden is het een optimale mix.
Deze mix bevat voedingsstoffen: suikers, aminozuren, zetmelen en kiemkracht. Het succes van deze mix: perfect verteerbaar en biedt extra reserves zonder dat uw duiven te zwaar worden.
Topmix voor weduwnaars en jonge duiven voor zwaarder werk. Voor fond en halve fond raden wij aan om aan het einde van de week Top Energy N°35 toe te voegen, afhankelijk van de zwaarte van de vlucht.
Aanbevolen voor:
Wedstrijden.
Snelheid.
Fond.
Halve fond.
Premium Super Weduwschap 20kg - Versele-Laga
Kwalitatief sportmengsel voor weduwnaars.
Premium duivenvoer met rode maïs en hoogwaardige grondstoffen die duiven graag consumeren. Dit zadenmengsel bevat de nodige vetten en eiwitten om de duiven voor te bereiden op de vlucht en hen te laten herstellen na de vlucht.
Ideaal weduwschapmengsel.
Gecombineerd met Colombine Energy Corn I.C. voor een ideale vetgehalte.
Champion Plus Black Label 20kg
Complete sportmengeling met zwarte maïs.
Volledig voer voor duiven verrijkt met de speciale Immunity Concept⁺ sportkorrel en de bijzondere zwarte maïs. De zwarte maïs in deze gevarieerde sportmengeling is extreem rijk aan antioxidanten die de spiercellen tijdens de vlucht beschermen. Dit verhoogt het uithoudingsvermogen van de duif. Plus I.C.⁺ Black Label Champion is een gevarieerde sportmengeling voor de langere afstanden. De toegevoegde geëxtrudeerde sportkorrels Plus I.C.⁺ zorgen voor een betere vertering en bieden een extra dosis vitamines en aminozuren die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen.
Natural Maxi Sport 3M Cribs
Een sportieve mix voor lange afstanden, met maïs cribs en oranje.
Hoge koolhydraatgehalte.
Optimale verhouding van koolhydraten, vetten en eiwitten.
3 M = 3 soorten maïs.