

Referentie: VITAPLUS100ML
In water oplosbare multivitaminen.
Aanwijzing:
Vul aan met alle essentiële vitamines.
Algemene dagelijkse gezondheid.
Preventie van chronisch vitamine A-tekort.
Bestuur:
2 ml/l drinkwater.
Wekelijks: 1-2 dagen per week.
Na ziekte/herstel: gedurende 3 tot 5 opeenvolgende dagen.
In water oplosbare multivitaminen.
In water oplosbare multivitaminen.
Zeer effectieve combinatie van B-vitamines.
Voorkomt groei- en zenuwstoornissen. Verhoogt de prestaties en verhoogt het uitkomstpercentage.
Koel en droog bewaren.
Voordelen:
- Verbetering van de stofwisseling: B-vitamines zijn essentieel voor de stofwisseling van koolhydraten, eiwitten en vetten, en leveren zo energie.
- Ondersteuning van het zenuwstelsel: Deze vitamines helpen bij de goede werking van het zenuwstelsel.
- Versterking van het immuunsysteem: Vitamine B ondersteunt het immuunsysteem, waardoor dieren infecties kunnen bestrijden.
Vega is het meest complete en uitgebalanceerde vitaminecomplex op de markt. Het bevat maar liefst 10 vitaminen, 15 aminozuren, 5 elektrolyten, 3 sporenelementen en 4 organische zuren die 37 verschillende elementen maken! Deze elementen zijn meestal hoog gedoseerd en door het regelmatig te geven, voorkomt u een tekort aan uw vogels. Dit is het ideale complex omdat het veel vitamine B (koolhydraten), aminozuren (spieren) en zelfs elektrolyten bevat om uitdroging te voorkomen.
Een eerste complete basisvoorbereiding die alle nodige vitamines en sporenelementen voor vogels bevat.
Winmix biedt vogels alle vitamines en sporenelementen die nodig zijn voor een actief en harmonieus leven.
Het bevat essentiële eiwitten voor een goede spierontwikkeling en tijdens de voortplantingsperiode, plantaardige vezels om de spijsvertering in balans te houden en heilzame plantenextracten die goed zijn voor de gezondheid.
Elk bestanddeel van Winmix is perfect gedoseerd, wat een evenwichtige en gecoördineerde werking garandeert.
Met Winmix zien uw vogels er zichtbaar mooier en krachtiger uit, en dat al na een paar dagen gebruik!
Winmix houdt uw vogels in topconditie.
Bijenpollen is een compleet voedsel omdat het eiwitten, vitamines, vetten, de 8 essentiële aminozuren, enzymen, antioxidanten, vezels, koolhydraten, fosfor, magnesium, kalium, mangaan, silicium, koper, ijzer, zink, natrium, chroom, calcium bevat. , die allemaal onmiddellijk door het lichaam kunnen worden geassimileerd.
Het is daarom gemakkelijk te begrijpen waarom bijenpollen als een "natuurlijk antibioticum" worden beschouwd: het bestrijdt vitaminetekorten, versterkt het immuunsysteem, heeft antioxiderende eigenschappen en bestrijdt vrije radicalen, stimuleert het metabolisme, is gunstig voor de darmflora.
Oropharma Ferti-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen, verrijkt met vitamine E. Te gebruiken tijdens de voorbereiding op de kweek, voor het zingen bij kanaries en vinken en bij legproblemen of vruchtbaarheidsproblemen of sterfte in het ei. Ferti-Vit stimuleert de seksuele drift en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de kweekperiode heeft een vogel behoefte aan een optimaal complex van vitamines, aminozuren en sporenelementen. De essentiële vitamine E, ook wel de vruchtbaarheidsvitamine genoemd, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten in Ferti-Vit is niet alleen ideaal voor de kweek, maar verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en helpt bij het beschermen van hartweefsel en spierweefsel.
Mix van in water oplosbare vitamines en aminozuren die zorgt voor een goede conditie en snel herstel.
Verbetert de algehele conditie en spierfunctie.
Zorgt voor een sneller herstel bij vermoeide en uitgeputte duiven.
Activeert het metabolisme, wat het uithoudingsvermogen verhoogt.
Fertibol 5l - Comed
Stevige basis voor het leven.
Met onze speciale mix op basis van calcium, fosfor en de vitaminen A, D en E, geef je je duiven de beste start. Dit garandeert sterkere eierschalen en zorgt ervoor dat jonge duiven probleemloos uitkomen. De jonge duiven profiteren van gezonde botten en een optimale ontwikkeling.
Vitaminen voor de kweek
Samenstelling: Zoete melkpoeder, calciumcarbonaat.
Gebruik: 1 g (1 maatschepje) per 100 g ei-gebaseerd voer. Of 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.
VITA-K1 is een complex multivitamine met extra vitamine K1. Vitaminen beïnvloeden alle vitale processen in het lichaam van de vogel. De actieve ingrediënten ondersteunen de metabolische processen en de algemene toestand na een antibioticabehandeling.
VITA-K1 vermindert stress en bijwerkingen bij de behandeling met antibiotica en anti-sulfonamide coccidiostatica. Vitamine K1 activeert de stollingsfactor en reguleert de bloedstolling. Het ondersteunt het botmetabolisme en de celgroei.
Gebruik het hele jaar door. Tijdens stressvolle situaties, tijdens de voortplantings- en groeiperiodes.
Taubenfit E50 is bedoeld om broedvogels te voorzien van de nodige hoeveelheid vitamine E. Vooral in combinatie met selenium heeft vitamine E een gunstige invloed op de vruchtbaarheid, uitkomstpercentage, opleiding, spierstructuur en vliegprestaties. Daarnaast heeft selenium een positief effect op het immuunsysteem. Vitamine E staat bekend als een antioxidant; het beschermt onverzadigde vetzuren, vitamine A en cellen tegen de schadelijke effecten van vrije radicalen.
In water oplosbare multivitaminen.