

Referentie: 851/45
De voorkant van de kooi bestaat uit 2 toegangsdeuren en 2 lange lineaire voederbakken.
Er is ook 1 deur aan elke kant van de kooi.
Dit model is speciaal ontworpen voor fokdoeleinden maar kan ook dienen als vluchtkooi.
De kooi wordt geleverd met 2 lineaire voederbakken, 4 zitstokken, 1 traliescheiding, 2 laden en 2 kleppen.
De bodemsroosters zijn optioneel.
Afmetingen: 90x40x44cm
Referentie: 410/40-10
De voorkant van de kooi bestaat uit 4 deuren (2 toegangsdeuren en 2 deuren ontworpen voor het plaatsen van een nest), 6 transparante voerbakken en 2 lange lineaire voerbakken.
Er is ook 1 deur aan elke kant van de kooi.
Dit model is speciaal ontworpen voor fok, maar kan ook als vluchtkooi worden gebruikt.
De kooi wordt geleverd met 6 transparante 2-delige voerbakken, 2 lineaire voerbakken, 4 zitstokken, 1 witte ondoorzichtige scheidingswand, 2 laden en 2 kleppen.
De bodenroosters zijn optioneel.
Afmetingen: 90x40x44cm
Referentie: 410/40-10/S/BL
De voorkant van de kooi bestaat uit 4 deuren (2 toegangsdeuren en 2 deuren ontworpen voor het plaatsen van een nest), 4 transparante voerbakken en 2 lange lineaire voerbakken.
Er is ook 1 deur aan elke kant van de kooi.
Dit model is speciaal ontworpen voor de fok, maar kan ook dienen als vluchtkooi.
De kooi wordt geleverd met 4 transparante voerbakken 2 stuks, 2 lineaire voerbakken, 4 zitstokken, 1 witte ondoorzichtige scheidingswand, 2 lades en 2 kleppen.
De bodemroosters zijn optioneel.
Afmetingen: 90x40x44 cm
Referentie: 410/40-10-S
Deze kolomkooi bestaat uit 4 compartimenten.
Elk compartiment bestaat uit 3 deuren (2 deuren aan de voorkant en 1 aan de zijkant) en 2 doorzichtige voederbakken.
De kolom wordt geleverd met 8 doorzichtige voederbakken, 8 zitstokken, 4 laden en 4 kleppen.
De bodemroosters zijn optioneel.
Afmetingen: 45x25x120
Referentie: 421/4-10/S
de PURIFIX bestaat uit een grote verscheidenheid aan planten, waaronder Vaccinium, Trigonella, Kurkuma en Astragalus.
• Vaccinium: zuiverende en heilzame werking voor gewrichten
• Trigonella: verbetert de spijsvertering.
• kurkuma: anti-oxidant actie, uitstekend tegen spijsverteringsproblemen.
• Astragalus: versterkt de algemene weerstand.
Beige gekleurd plastic nest met wandmontage.
Ideaal voor grote kanaries (York) en grote inheemse vogels. (Goudvinken).
Vogels verwijderen graag de schelpen van pinda's en eten dan de pinda's. Pinda's zijn een bron van energie, wat erg belangrijk is voor de lange wintermaanden.
Ongeschilde pinda's kunnen als traktatie aan papegaaien worden gegeven.
Medium feeder voor binnen met metalen haken en anti-afvalrooster.
Dit duvoplus speelgoed gemaakt van natuurlijk sisaltouw en uitgerust met houten ringen en kralen is een prachtig speelgoed om te klimmen of te snacken. Het houdt je vogels actief en je kunt het gemakkelijk aan elke volière bevestigen dankzij de haak.
Een 100% natuurlijk product dat wordt gemengd met de fokkerij of met voeding; Het verdubbelt in grootte door water toe te voegen.
Wortelen zijn zeer rijk aan vitamines met een hoog gehalte aan vitamine A en caroteen, evenals vitamine B, calcium en waardevolle koolhydraten.
Vogelkooi Domus-Molinari 71cm verchroomd.
De voorkant van de kooi bestaat uit 4 deuren (2 toegangsdeuren en 2 deuren ontworpen voor het plaatsen van een nest) en 4 transparante voerbakken.
Aan elke kant van de kooi is er ook 1 deur.
De kooi wordt geleverd met 4 transparante voerbakken in 2 delen, 1 bodemrooster, 4 zitstokken, 1 gescheiden rooster, 1 metalen lade en 1 metalen klep.
Afmetingen: 71x40,5x46cm
Referentie: 406-12/GS
Open roze ringen genummerd van 1 tot 20 voor parkieten. Diameter: 4mm.
Badkuip "GIBSON" gemengde kleuren.
Afmetingen: 14,5 x 8,5 x 4,5 cm.
Elimineert onaangename geuren.
Dankzij natuurlijke ingrediënten, mix van essentiële oliën.
Zonder het gebruik van schadelijke chemicaliën of maskerende geurstoffen.
Effectief voor uitwerpselen, urine, zweet, etensresten, schimmels, enz.
Veilig voor mens, dier en milieu.
Gierst wordt gebruikt in de voeding van alle vogels: rechte snavels en haaksnavels. In trossen is het een traktatie waar ze dol op zijn.
Clustergierst heeft een goed eiwit- en koolhydraatgehalte en bevat ook een groot aantal aminozuren. Ideaal om uw vogels af te leiden en zo pikken (veer trekken) te voorkomen.
We adviseerden om rode gierst te geven voor exotische vogels. Het is rijker aan eiwitten dan gele gierst.
Roestvrijstalen feeder met haken.
Doorsnede: 9cm.
Voer geschikt voor de behoeften van bleek/witte kanaries.
Bevat geen eiproducten om ongewenste verkleuring te voorkomen.
Met een hoog gehalte aan vitamine A omdat witte kanaries zelf minder goed vitamine A produceren.
Noodzakelijke aanvulling op het hoofdvoedsel van de vogels.
Voor een succesvolle voortplanting en vogels in topconditie het hele jaar door.