

Referentie: 320/50-10/BL
De voorkant van de kooi bestaat uit 2 toegangsdeuren en 4 transparante feeders.
Er is ook 1 deur aan elke kant van de kooi.
De kooi wordt geleverd met 4 transparante feeders 2 stuks, 4 zitstokken, 1 gaasscheiding, , 1 bodemrooster,
1 lade en 1 klep.
Grootte: 50x27x35 cm. (Breedte x diepte x hoogte)
Referentie: 320/50-10/BL
Bodengrill voor de Domus-Molinari kooien 320/55. (Kooi van 55 cm)
Afmetingen: 53,8x25,2 cm.
Witte voet op wieltjes voor alle Domus-Molinari kooien van 55cm.
Mix van grote zaden, ideaal voor grote soorten inboorlingen zoals bouvreuils, greens, breaks kernen, ...
Ook geschikt voor parkieten.
Gemengd gevarieerd met azuki bonen, vesces, linzen, zonnebloemen piccolo nero, ...
Hoog kiemvermogen - licht verteerbaar en hoge voedingswaarde.
Frutti Pâtée Versterkende Voedingssupplement - 250gr - NutriBird
Kant-en-klare versterkende pâtée voor alle soorten siervogels
Bevat alle benodigde elementen voor jonge en volwassen siervogels tijdens de voortplanting, groei en rui.
Bevochtigd met 100% natuurlijke honing.
Met stukjes fruit.
Bevat een supplement van lysine en methionine voor optimale groei en ontwikkeling van de veren.
Feeder voor verticale balken.
Afmetingen: 6,5 x 6x h9,5 cm.
Capaciteit: 100gr
Berkennestkast voor grote parkieten.
Afmetingen: 32x22x22cm.
Witte "Aurora" kooi met steun op witte wielen.
Het Aurora model heeft 2 deuren. (1 toegangsdeur en 1 deur voor een nest of bad). De kooi wordt geleverd met 1 fontein, 1 schommel, 2 kunststof zitstokken, 2 feeders, 2 bevestigingsmiddelen voor de tray en 1 plastic lade.
Lengte: 51 cm.
Diepte: 35 cm.
Hoogte: 59 cm.
Afmetingen van de steun op wielen: 50x70h cm.
Onderhoudsvoer voor toekans, touraco's en frugivore duiven.
Wetenschappelijk verantwoorde samenstelling met alle voedingsstoffen die uw vogels nodig hebben. Volledig consumeerbaar, geen voedselverlies.
Vrucht. Bevat Florastimul®: ondersteunt de darmflora en beschermt tegen darmaandoeningen.
Een veel voorkomend probleem bij frugivore en insectenetende vogels is een ophoping van ijzer in de lever; daarom heeft NutriBird T16 Original een extreem laag ijzergehalte (max 85 ppm).
Aanbevolen door dierenartsen en wereldwijd gebruikt door ornithologische parken en kampioen fokkers.
De Bird Compact Pro Lamp is speciaal ontworpen om vogels in gevangenschap een kunstmatige maar essentiële bron van ultraviolet (UV) licht te bieden.
Het gebruik van een lichtbron die de UV-inhoud van de zon nabootst, biedt vele voordelen, waaronder een betere gezondheid, en vogels ervaren hun omgeving zoals in de natuur. Deze lamp bevordert natuurlijk gedrag en vaak een betere voortplanting.
In tegenstelling tot standaard fluorescerende lampen, gebruikt de Bird Compact Pro Lamp UV-emitterende fosforen om de spectrale verdeling van de zon na te bootsen. 12% van de totale output wordt uitgezonden als UVA en 2,4% als UVB.
Zadenmix verrijkt met VAM-korrels - Australische parkieten.
Verrijkt zadenmengsel: vitaminen, aminozuren en mineralen = optimale conditie.
Kwaliteitszaden voor de natuurlijke voeding van Australische parkieten.
Samengesteld in overleg met het wetenschappelijk team van Loro Parque (Tenerife).
Voorzijde gelakt in lichtgrijs - 80 x 30 cm - Fauna
Voorzijde bestaat uit 4 kleppen, 2 schuifdeuren en 2 deuren voor de nesten.
Afmetingen: 80 x 30 cm.
Rijk gevarieerde zaadstengels.
2 extra grote gefrituurde zaadstengels met walnoot- en rozijnenvulling voor grote parkieten en papegaaien.
Lekker tussendoortje met hazelnoten, walnoten en rozijnen.
Geen toegevoegde suikers en geen synthetische conserveringsmiddelen, kleur- of smaakstoffen.
Verrijkt met oesterschelpen.
Rol van gaas van 25m
Hoogte 1m
Vierkanten van 13x13x1.05mm
Premium kwaliteit
Nekton MSA 400g
Zeer effectief mineraal samengesteld voor amfibieën, reptielen en gezelschapsvogels
NEKTON-MSA is een hoogwaardige mineralenmengeling verrijkt met vitamine D3, hoofd/spoorelementen en aminozuren.
NEKTON-MSA ondersteunt en voedt de stofwisseling en botten, voorkomt rachitis, activeert mineraalomzetting en helpt schade door calciumtekort te compenseren.
NEKTON-MSA dekt de groeiende behoefte aan mineralen in fokkerijen, beschermt tegen malabsorptie, verhoogt de afweer tegen infecties en voorkomt broze eieren bij vogels.