

Referentie: 105-HOE
Extra gele sportmix voor duiven.
Base Plus 20kg
Complete basismix voor de sport
Volledig voer voor postduiven met de sportkorrel Immunity Concept⁺. Base Plus I.C.⁺ is een sportmengeling rijk aan eiwitten die geen maïs bevat. Een ideale mix voor een snel herstel na de vlucht. De toegevoegde geëxtrudeerde sportkorrels Plus I.C.⁺ zorgen voor een betere vertering en bieden een aanvulling met vitaminen en aminozuren die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen. Het is veel meer dan een klassieke sportmix die alleen aan de eiwit- en vetbehoeften van de duif voldoet. Dit mengsel maakt HET verschil tussen een duif en een duif in topconditie.
Mix Kweek en standaardsport nummer 19 voor duiven - Vanrobaeys
Ideaal voor wedstrijden en fokkerij.
Champion Plus Black Label 20kg
Complete sportmengeling met zwarte maïs.
Volledig voer voor duiven verrijkt met de speciale Immunity Concept⁺ sportkorrel en de bijzondere zwarte maïs. De zwarte maïs in deze gevarieerde sportmengeling is extreem rijk aan antioxidanten die de spiercellen tijdens de vlucht beschermen. Dit verhoogt het uithoudingsvermogen van de duif. Plus I.C.⁺ Black Label Champion is een gevarieerde sportmengeling voor de langere afstanden. De toegevoegde geëxtrudeerde sportkorrels Plus I.C.⁺ zorgen voor een betere vertering en bieden een extra dosis vitamines en aminozuren die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen.
AIDI Mix 3
Het is een bijzonder energierijke mix die onze atleten van de nodige brandstof voorziet dankzij het hoge en gevarieerde aanbod van verschillende vetzuren.
Deze vetzuren voorzien AIDI Mix 3 niet alleen van de nodige vetreserves voor de vlucht, maar zijn ook bijzonder geschikt voor een zeer snel herstel bij thuiskomst. Afhankelijk van het aantal verwachte vlieguren, kan er 1 tot 3 dagen voor de inkorving gebruikt worden.
Premium Super Weduwschap 20kg - Versele-Laga
Kwalitatief sportmengsel voor weduwnaars.
Premium duivenvoer met rode maïs en hoogwaardige grondstoffen die duiven graag consumeren. Dit zadenmengsel bevat de nodige vetten en eiwitten om de duiven voor te bereiden op de vlucht en hen te laten herstellen na de vlucht.
Ideaal weduwschapmengsel.
Gecombineerd met Colombine Energy Corn I.C. voor een ideale vetgehalte.
Sport premium Power 20kg - N°187
Een moderne sportmix, dankzij de perfecte balans tussen vetten en suikers. Vanwege de hoge kwaliteit van de verschillende soorten maïs en oliehoudende zaden is het een optimale mix.
Deze mix bevat voedingsstoffen: suikers, aminozuren, zetmelen en kiemkracht. Het succes van deze mix: perfect verteerbaar en biedt extra reserves zonder dat uw duiven te zwaar worden.
Topmix voor weduwnaars en jonge duiven voor zwaarder werk. Voor fond en halve fond raden wij aan om aan het einde van de week Top Energy N°35 toe te voegen, afhankelijk van de zwaarte van de vlucht.
Aanbevolen voor:
Wedstrijden.
Snelheid.
Fond.
Halve fond.
Relax premium Power 20kg - N°183
Een energierijke mix voor het begin van Franse rode maïs Maïs cribbs Bordeaux Maïs cribbs klein Tarwe de week, de eerste dagen na de vlucht. Bevat een grote hoeveelheid snel opneembare eiwitten en aminozuren, evenals de nodige vetten zodat uw duiven zeer snel herstellen. Deze mix is ook ideaal na een wedstrijd, wanneer de duiven geen prestaties hoeven te leveren.
Aanbevolen voor:
Wedstrijden.
Snelheid.
Fond.
Halve fond.
Relax premium Power 20kg + 2kg Gratis - N°183
Een energierijke mengeling voor het begin van de week met Franse rode maïs, Bordeaux cribbs maïs, kleine cribbs maïs, tarwe, de eerste dagen na de vlucht. Bevat een grote hoeveelheid snel opneembare eiwitten en aminozuren, evenals de benodigde vetten zodat uw duiven zeer snel herstellen. Deze mengeling is ook ideaal na een wedstrijd, wanneer de duiven geen prestaties hoeven te leveren.
Aanbevolen voor:
Wedstrijden.
Snelheid.
Fonds.
Halve fond.
EEN HOOGENERGETISCH MENGSEL VOOR HET SPORTSEIZOEN
Geeft duiven extra energie tijdens de voorbereiding op lange vluchten.
Met zijn kleine granen en zaden rijk aan vetten.
De gepelde zonnebloempitten in dit mengsel (20%), zeer rijk aan vetten, zorgen ervoor dat de duiven goed blijven eten.
AIDI Speedy Sprint - NIEUW
AIDI Speedy Sprint, een speciaal samengestelde blend met een bijzonder hoog koolhydraatgehalte. Geschikt voor snelle vluchten en vluchten met 1 nachtmandje...
AIDI Speedy Sprint is een speciaal samengestelde blend met een bijzonder hoog koolhydraatgehalte. Deze verschillende soorten koolhydraten zijn zo samengesteld dat ze ervoor zorgen dat de duiven met een volledig volle koolhydraattank de mand ingaan. Deze zijn ook gemakkelijk en snel verteerbaar en leveren grote hoeveelheden direct beschikbare energie.
Gerry 20kg - Plus Black Label
Volledig sportmengsel, eiwitarm, met zwarte maïs
Volledig voer voor duiven verrijkt met de speciale Immunity Concept⁺ sportkorrel en de bijzondere zwarte maïs. Zwarte maïs is uitzonderlijk rijk aan antioxidanten die met name de spieren beschermen tijdens het vliegen. Dit nieuwe Plus I.C.⁺ Black Label Gerry-mengsel is een ideaal sportmengsel, eiwitarm om de duiven rustig te houden en om ze halverwege de week niet te zwaar te voeren. De toegevoegde geëxtrudeerde Plus I.C.⁺ sportkorrels zorgen voor een betere vertering en bieden een extra hoeveelheid vitaminen en aminozuren die belangrijk zijn tijdens het vliegseizoen.
Natural Maxi Sport 3M Cribs
Een sportieve mix voor lange afstanden, met maïs cribs en oranje.
Hoge koolhydraatgehalte.
Optimale verhouding van koolhydraten, vetten en eiwitten.
3 M = 3 soorten maïs.
Goed verteerbare maar toch bijzonder energierijke sportmix, ideaal voor vluchten < 400 km.
Paddy-dari-cardi principe, aangevuld met 4 verschillende soorten maïs, zaden en granen rijk aan vet.
Perfecte eiwitbalans (erwtenvrij), voorkomt een terugval na zo'n 7 vluchten.
Tijdens wekelijkse vluchten van minder dan 150 km, op de dag van terugkeer en de volgende dag, 50% SPORT LIGHT en 50% PREMIUM HI-DIGEST ENERGY/PREMIUM.
Extra gele sportmix voor duiven.