

Referentie: 202150
Voorbereiding op basis van vitamine E voor de kweek van vogels en reptielen
NEKTON-E is een voedingssupplement op basis van alfa-tocoferol, dat de effectieve en duurzame biologische eigenschappen van vitamine E bezit. NEKTON-E bevordert de bescherming van het celmembraan, de zuivering van metabole producten, de hormoonvorming en het functioneren van de spieren.
Niet in de koelkast bewaren!
Vitamine E-preparaat voor het fokken van vogels en reptielen
NEKTON-E is een alfa-tocopherol-gebaseerd voedingssupplement dat de biologisch effectieve en duurzame eigenschappen van vitamine E. NEKTON-E bevordert celmembranbescherming, het zuiveren van metabole producten, hormoonvorming en spierstelselfunctie. NEKTON-E verbetert ook de vruchtbaarheid van dieren, de overlevingskans van embryo's en de levensvatbaarheid van pasgeboren pups. NEKTON-E bevordert zowel het hele cellulaire metabolisme, de vorming van antilichamen, de versterking van afweer en werkt dus positief op de immuniteit van het lichaam. NEKTON-E vult het minimale vitamine E-gehalte in het voedsel aan en dekt de behoeften van dieren met deze voedingsstof die zo belangrijk is voor het lichaam.
NEKTON-E is oplosbaar in koud water en moet dagelijks worden toegediend via drinkwater of gemengd met paté.
Ideaal gecombineerd met NEKTON-S en NEKTON-MSA.
Samenstelling:
Aminozuren (2), dextrose, silicazuur
Voedingsadditieven per kg:
Vitamine E: 50.000 mg
Hoe het te gebruiken:
NEKTON E moet worden gegeven aan vogels zoals voorgeschreven, ten minste 3 weken voor het begin van het fokken. Een overdosis met toxische bijwerkingen is niet te vrezen. De behandeling moet aan het begin van het leggen worden gestopt om te voorkomen dat het mannetje overexciteert, wat vervolgens de incubatie kan verstoren of de eieren kan breken.
Elke dag: 1 maat (1g) in 1/4 L water of 1 maat (1g) in 100 g taart.
Gebruik met NEKTON-S voor vogels
Bewaar niet in de koelkast!
Voorbereiding & Teelt
Deze mengeling is speciaal afgestemd met kruiden voor de gezondheid van de vogel, maar ook om hem in de juiste conditie en de juiste vitaminen, aminozuren, etc. te brengen voor en tijdens de kweek. Deze blend bevat 40 kruiden.
Hennepolie 250ml - Hempseed Oil - Comed
Hempseed Oil is een plantaardige olie verkregen uit de zaden van de hennepplant.
Een voedzame olie dankzij de optimale verhouding tussen omega 3- en omega 6-vetzuren (3:1).
Omega-3-vetzuren zijn essentieel voor de ontwikkeling van het zenuwstelsel. Ze ondersteunen de stofwisseling en verbeteren de vliegprestaties.
Hempseed Oil is een bron van vitamine E.
Deze olie bevat geen psychoactieve stoffen.
Het mengsel van vitamine E en selenium verbetert de prestaties van broedvogels.
Verbetert de vruchtbaarheid en het zingen.
Vit E + Se 250ml
Vitamine E + selenium supplement
Aanwijzing:
Voor dieren met een tekort aan vitamine E + selenium. Aanbevolen bij zenuwachtige symptomen.
Volledig diervoeder voor alle sijzen. Kan het hele jaar door gebruikt worden.
Deze volledige voeding kan zaden vervangen.
Volledig diervoeder te gebruiken tijdens de broedperiode van alle zaadetende vogels.
Compleet voer voor alle Tarins. Kan het hele jaar door worden gebruikt.
Dit complete voer kan zaden vervangen.
Ideale samenstelling voor een perfecte fokkerij. Dit vitaminecomplex, speciaal ontworpen voor de fokkerij, moet vanaf 14 dagen voor de paring worden gevoerd. Ze kunnen tot 1 maand na het spenen worden gevoerd tijdens het broeden, de opfok en aan de jongen. Dit product zorgt niet alleen voor een goede bevruchting en eileg, maar ook voor een goede ontwikkeling van de jongen.
PROVIT-E 250gr
Samenstelling: Druivensuiker, calciumcarbonaat
Fysiologische en nutritionele aanvullende stoffen per kg:
Vitamine E 50.000 mg, Selenium (natriumseleniet) 50 mg.
Provit-E helpt om de kweekvogels "op gang te brengen" en bevordert de vruchtbaarheid. De positieve effecten op de spieren en de bescherming tegen cellulaire oxidatie zijn ook bekend. Bij vetophoping werken vitamine E en selenium nauw samen.
Voedingssupplement voor siervogels.
Gebruik: 3 weken voor het paren 1g (1 maatschepje) per 100 g eivoer of in 200 ml drinkwater, 3-4 keer per week.
Fokpromotie, tentoonstelling/competitie, extra energie.
Voorbereiding op basis van vitamine E voor de kweek van vogels en reptielen
NEKTON-E is een voedingssupplement op basis van alfa-tocoferol, dat de effectieve en duurzame biologische eigenschappen van vitamine E bezit. NEKTON-E bevordert de bescherming van het celmembraan, de zuivering van metabole producten, de hormoonvorming en het functioneren van de spieren.
Niet in de koelkast bewaren!