

Referentie: 7010
{7}
{8}
{9}
Aanvullend product voor duiven
Blitz zorgt ervoor dat postduiven in goede conditie blijven en daardoor sneller kunnen vliegen. De gezondheid van de postduiven wordt aanzienlijk verbeterd dankzij de gemakkelijk opneembare jodium en ijzer, en hun immuunsysteem en vitaliteit nemen toe.
Aanbevelingen voor voeding: Tijdens de reis, 2 keer per week 10 ml per liter drinkwater of voer voor 1 kg. Tijdens de kweek, rui en in de winter 5 ml per liter drinkwater of 1 kg voedsel.
Opslag: Bewaar op kamertemperatuur, verzegeld en uit de buurt van licht.
Dit aanvullende product mag alleen aan duiven worden gegeven in een hoeveelheid van 10 ml/kg per dag vanwege het hoge sporenelementengehalte.
UNICA SOFTBAL 1,5 KG. GROEN ZETTEN
Snel en eenvoudig systeem.
Mengvoeder voor professionele ornithologie.
VEGA is het meest complete en uitgebalanceerde vitaminecomplex op de markt.
Het bevat niet minder dan 10 vitamines, 15 aminozuren, 5 elektrolyten, 3 sporenelementen en 4 organische zuren, wat in totaal 37 verschillende elementen maakt!
Deze elementen zijn vooral sterk gedoseerd en door het regelmatig te geven, voorkomen we elk tekort bij uw vogels.
Het is het ideale complex omdat het veel vitamine B (koolhydraten), aminozuren (spieren) en zelfs elektrolyten bevat om uitdroging te voorkomen.
Rui / Fokken: 2 keer per week geven
Na een behandeling: Gedurende 2 dagen
Dosering: 10 ml per liter water. Goed schudden voor gebruik. De oplossing elke dag verversen.
In water oplosbare multivitaminen.
Gebruik het hele jaar door. Tijdens stressvolle situaties, tijdens de voortplantings- en groeiperiodes.
Oropharma Ferti-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen, verrijkt met vitamine E. Te gebruiken tijdens de voorbereiding op de kweek, voor het zingen bij kanaries en vinken en bij legproblemen of vruchtbaarheidsproblemen of sterfte in het ei. Ferti-Vit stimuleert de seksuele drift en bevordert de vruchtbaarheid. Tijdens de kweekperiode heeft een vogel behoefte aan een optimaal complex van vitamines, aminozuren en sporenelementen. De essentiële vitamine E, ook wel de vruchtbaarheidsvitamine genoemd, is een krachtige antioxidant. De combinatie van de componenten in Ferti-Vit is niet alleen ideaal voor de kweek, maar verhoogt ook de weerstand tegen ziekten en helpt bij het beschermen van hartweefsel en spierweefsel.
VEGA POEDER is een hypergeconcentreerd complex van vitaminen, aminozuren, sporenelementen en minerale zouten. Het wordt gebruikt tijdens het fokken, ruien of wedstrijden met een snelheid van 15gr per kilo zaden (te mengen met PREMIUM OLIE) of 30g per kilo taart (meng met METABOLYT).
VEGA POEDER zal vitaliteit geven en zal ook de eetlust verbeteren. Ideaal ook na een antibioticakuur.
Bijenpollen is een compleet voedsel omdat het eiwitten, vitamines, vetten, de 8 essentiële aminozuren, enzymen, antioxidanten, vezels, koolhydraten, fosfor, magnesium, kalium, mangaan, silicium, koper, ijzer, zink, natrium, chroom, calcium bevat. , die allemaal onmiddellijk door het lichaam kunnen worden geassimileerd.
Het is daarom gemakkelijk te begrijpen waarom bijenpollen als een "natuurlijk antibioticum" worden beschouwd: het bestrijdt vitaminetekorten, versterkt het immuunsysteem, heeft antioxiderende eigenschappen en bestrijdt vrije radicalen, stimuleert het metabolisme, is gunstig voor de darmflora.
UNICA SOFTBALL 5 KG. GROEN
Snel en eenvoudig systeem.
Samengesteld voer voor professionele ornithologie.
Taubenfit E50 is bedoeld om broedvogels te voorzien van de nodige hoeveelheid vitamine E. Vooral in combinatie met selenium heeft vitamine E een gunstige invloed op de vruchtbaarheid, uitkomstpercentage, opleiding, spierstructuur en vliegprestaties. Daarnaast heeft selenium een positief effect op het immuunsysteem. Vitamine E staat bekend als een antioxidant; het beschermt onverzadigde vetzuren, vitamine A en cellen tegen de schadelijke effecten van vrije radicalen.
In water oplosbare multivitaminen.
Oropharma Omni-Vit is een uitgebalanceerde mix van vitamines, aminozuren en sporenelementen. Dit voedingssupplement wordt toegediend voor een optimale conditie, betere fokresultaten, optimale ontwikkeling van jonge dieren en in gevallen van verzwakking of stress. Omni-Vit helpt bij verminderde immuniteit door infecties. Vitamines, aminozuren en sporenelementen zijn noodzakelijke voedingscomponenten voor een goede stofwisseling. Bij intense inspanningen, ziekte of tijdens de groei kan de aanvoer van essentiële componenten via de voeding onvoldoende zijn en wordt dit product speciaal aanbevolen.
Comin-Cholin B-Complex Duif
Metabolisme - Detoxificatie - Bevedering
Oplossing van aminozuren, elektrolyten, vitamines, methionine en choline.
Het ondersteunt het metabolisme en versterkt het lichaam van de duif in stressvolle situaties.
Het wordt aanbevolen tijdens training en wedstrijden en tegen de stress van het vervoeren van jonge duiven.
Ook te gebruiken aan het einde van het seizoen en voor de voortplantingsperiode vanwege het zuiverende effect.
{7}
{8}
{9}